A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Люблинецький ліцей Волинської обласної ради

Історія закладу

Історична довідка

    Люблинецький ліцей Волинської обласної ради, має багате минуле. Школа розпочала своє існування з 1 вересня 1990 року, як Люблинецька допоміжна школа - інтернат. Навчальний заклад очолював Сидько Микола Кіндратович, у школі навчалося 72 учні.

    Його наступником був Демидюк Микола Петрович. З 1 січня 1995 року школу очолював Якубович Богдан Петрович. Під час його керування вводяться класи для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

    Кількість дітей, які потрапили у складні життєви обставини поступово збільшується. Це стає причиною того, що з  1 вересня 1996 року школа отримує статус Люблинецької загальноосвітньої школи - інтернату.

    Якубовича Богдана Петровича змінила на посаді директора Вітвілюк Віталіна Євгенівна.

    А з 14 жовтня 1997 року директором школи - інтернату призначено Бортнюка Михайла Самійловича.

    З 1 вересня 2003 року навчальний заклад було реорганізовано в Люблинецьку загальноосвітню школу - інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а з 2012 року вона отримала статус ліцею.

    З 01.07.2016 року школа знову реорганізувалася шляхом перетворення у Люблинецьку спеціалізовану школу - інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально педагогічної підтримки".

    01.09.2018 року заклад перейменований на Люблинецький ліцей Волинської обласної ради згідно рішення Волинської облради від 31.05.2018 р. №20/23. Цей статус школа має і на даний час.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень