Зубкова Людмила Юріївна (05.06.2026 22:22)
Щиро дякую Дмитро Юрійовичу і всьому колективу, за теплий, гостинний прийом під час змагань "Пліч-о-пліч" 1-3.06.2026р. З повагою команда м. Києва ...
Щиро дякую Дмитро Юрійовичу і всьому колективу, за теплий, гостинний прийом під час змагань "Пліч-о-пліч" 1-3.06.2026р. З повагою команда м. Києва ...