🔔 Останній дзвоник 2026: свято гордості, досягнень та нових обріїв! 🌟

🔔 Останній дзвоник 2026: свято гордості, досягнень та нових обріїв! 🌟
29 травня подвір’я Люблинецького ліцею Волинської обласної ради розквітло від усмішок та щемливих емоцій — пролунав особливий, для когось довгоочікуваний, а для когось — прощальний, останній дзвоник. Це свято підбиття підсумків насиченого навчального року, який приніс нашій ліцейній родині безліч приводів для гордості.
Цей день став по-справжньому тріумфальним для багатьох наших учнів, які отримали заслужені грамоти, нагороди та грошові премії за високі досягнення у навчанні, перемоги в олімпіадах, конкурсах та активну участь у житті ліцею. Ваша праця — це внесок у наше спільне успішне майбутнє!
У номінації «Клас року» візначені :
- 9-А клас за І місце (класний керівник Кухарук І.І.);
- 9-Б клас за ІІ місце (класний керівник Коніщук Л.П.);
- 11 клас за ІІІ місце (класний керівник Калюжна В.І.).
У номінації «Творча дитина» преміювано:
- Доцюру Василя, учня 11 класу, за І місце;
- Петрука Тимура, учня 9-Б класу, за ІІІ місце;
- Назарчук Анну, ученицю 9-Б класу, за ІІІ місце;
- Логвинюк Анну, ученицю 9-Б класу, за ІІІ місце.
За особливі здобутки в роботі та творчому житті ліцею також преміювано:
- Дорощука Олександра, учня 9-А класу;
- Нам’ясенко Дарину, ученицю 9-Акласу;
- Куденчук Поліну, ученицю 9-А класу;
- Остапчук Вікторію, ученицю 9-А класу;
- Куденчук Поліну, ученицю 9-А класу;
- Коніщук Іванну, ученицю 9-А класу;
- Герасимчук Анну, ученицю 9-Б класу.
- Логвинюка Павла, учня 9-б класу;
- Мілінчука Олексія, учня 9-б класу;
- Болю Володимира, учня 10 класу;
- Ковалика Миколу, учня 10 класу;
- Дорощука Дениса , учня 11 класу;
- Бороненко Катерину, ученицю 11 класу;
- Бороненко Олесю, ученицю 11 класу;
- Бортнюк Іоанну, ученицю 11 класу.
У номінації «Ерудит» відзначені:
- Федонюк Дарина, учениця 9-А класу, за І місце;
- Гандзюк Владислав, учень 11 класу, за ІІ місце;
- Горбатюк Дар’я, учениця 10 класу, за ІІІ місце.
🏆 Особлива гордість ліцею:
Наша найбільша радість — це інтелектуальна еліта закладу, і ми пишаємося їхніми здобутками:
Похвальні листи видані трьом 10-тикласникам :
Горбатюк Дар'ї
Ковалику Миколі
Левчуку Арсену
📜 2 свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою отримали
Федонюк Дарина та Коніщук Іванна— доказ наполегливості, старанності та високого потенціалу наших дев'ятикласників.
🥇 Два свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та дві Золоті медалі — найвища шкільна нагорода, яку заслужено отримали випускники 11 класу Владислав Гандзюк та Артем Левчук!
✨ Дорогі наші випускники!
Для вас цей дзвоник відкриває двері у доросле, самостійне життя. Бажаємо вам упевненості у власних силах, невичерпної енергії та удачі на кожному кроці! Нехай усі ваші найсміливіші мрії здійснюються, а життєві дороги будуть мирними та успішними. Віримо у кожного з вас!
Особливо хочемо подякувати Владиславу Гандзюку за його багаторічну працю, цілеспрямованість та жагу до знань, що стали прикладом для всього ліцею. Пишаємося тобою!
🌿 Шановні ліцеїсти, які продовжують навчання!
Попереду — три місяці яскравого літа. Бажаємо усім вам чудового, безпечного та відновлювального відпочинку. Набирайтеся сил, позитивних емоцій та натхнення, щоб у вересні повернутися до рідних класів із новими силами!
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися та проводити це свято під рідним українським небом. 🇺🇦
Слава Україні! Життя триває, і воно прекрасне! 👋🔔
#Люблинецький_ліцей #Останній_дзвоник #Гордість_ліцею #Випускники2026 #Наші_медалісти
Більше фото: https://www.facebook.com/share/r/1C25U8WDxx/




